Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Irena
Předmět ID
Dotaz Dobrý večer pane Kráso , znovu bych Vás chtěla poprosit o odpověď na dotaz.Jsem ID 3. stupeň z důvodu OCD, hypoperfuze mozku , glaukom a několik dalších potíží. V červenci loňského roku mi moje lékařka posílala revizní zprávu k posudkovému lékaři a dodnes mi nepřišla odpověď. Je běžná takto dlouhá doba?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ireno,

domnívám se, že nereagování posudkové služby znamená, že Vám bude důchod vyplácen nadále a posudkový lékař pravděpodobně usoudil, že není potřeba provést nové posudkové šetření.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji