Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

id

Autor koncova
Předmět id
Dotaz Zdravím a hezky svátek přeji....chtěla jsem se zeptat jestli podmínkou k získání id musí být pracovní neschopnost dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

děkuji Vám za přání k svátku. Žádost o ID není nutně podmíněna pracovní neschopností, ale žádosti musí předcházet zdravotní problémy, které neumožňují dosavadní výkon zaměstnání. Vždy je však lepší, když je žádost o ID podána až po delší době pracovní neschopnosti (6 měsíců), s prognózou dlouhodobých omezení pracovních aktivit. 

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.