Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

id 2. stupně a pracovni doba

Autor Jaroslav Bouma
Předmět id 2. stupně a pracovni doba
Dotaz Dobrý den prosil bych o radu jsem id 2. stupně tento rok jsem promarodil operace tep kyčle, operace žlučniku a naposled odstaněni polipu ze žaludku s nasledkem krvaceni byl jsem u posudkového lekaře a ten mě řekl že jsem neopravněně čerpal davky podpory a nemocenské.že jsem mě pracovat 20 hodin při 2. stupní že to odemně bylo nehorazne a že budu muset nemocenskou vrati.A tak by mě zajímalo na jaký uvazek mohu pracovat i když ted chci požádat zaměstnavatele o upravu prac.doby na 6.hodin protože se na více hodin necítím. Rad bych Vám poděkoval za brzkou Vaši odpověd S pozdravem Jaroslav Bouma Dne 20.12.2015

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Boumo,

určitě nebudete nic vracet. To je nesmysl. Žádný zákon nestanoví, kolik hodin může pracovat osoba, které byl přiznán I., II. nebo III. stupeň ID. Až by na Vás zase spustil Váš posudkový lékař, tak ho požádejte, ať Vám to dá písemně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji