Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

id

Autor koncová eva
Předmět id
Dotaz Zdravím chtěla bych se zeptat,jaký rozdíl je mezi žádosti id ze někdo má pozvánku ke komisy a někomu přijde vyrozumění hned písemně...aniž by se dostavil před komisy děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

ve skutečnosti, zda je ID přiznán bez účasti žadatele před komisí, a za účasti žadatele na komisi, není žádný rozdíl. Posudková komise by si správně měla pozvat každého žadatele o ID, provést vyšetření a pohovor. Vzhledem k tomu, že posudková služba je téměř před zhroucením, tak rozhoduje zpravidla pouze na základě papírů, a to je špatně.


S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovala Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.