Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Id

Autor Koncová eva
Předmět Id
Dotaz Zdravím a přeji hezky večer chtěla jsem se zeptat jestli můžu zadat o částečný důchod.musím před podáním žádostí být na neschopence?děkuji za odpověď a hodně zdravicka přeji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Koncová,

žádat o invalidní důchod by měl člověk v případě, že jeho zdravotní stav se změnil na tolik, že nemůže vykonávat dosavadní zaměstnání. Pokud však pracujete na stejném pracovnínm místě a chcete požádat o ID, je to bez dlouhodobé pracovní neschopnosti poněkud problematické. Zkusit to samozřejmě můžete, ale neznamená to, že budete úspěšná.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji