Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor lenka
Předmět ID
Dotaz Dobry den, již řadu let se léčím na Fibromyalgicky syndrom a uzkostně depresivní poruchu s neurastenii. Prošla jsem vyšetřní i psychologické... mám problémy i fyzické boletli celého těla , vubec vykonavat domácí zakladní hyg prace... dnes jsem byla u posudkové lékařky v Karviné.. a jsem uplně rozčarována. Po pozdravu mi řekla ,, máte dobrou práci,, odpověděla jsem ji že jsem si nestěžovala, potom se podívala do sešitu vyslovila dva čísla a řelka důchod se zamítá... od 1,8 2016 muzete do práce. Na nemocenské jsem od listopadu. Opravdu jsou dny kdy nezvládám nic. Zeptala jsem se ji co mám dělat pokud nezvládnu práci, kdy mi bude opravdu zle, budu mít boletst, které mám skoro pořád, odpověděla mi že se domluvím se zaměstnavatelem na rozvázání poměru a půjdu na pracovní uřad. Fakt takové jednání nechápu mám 35 let odpracovanych a takto se ke mě chová společnost.... nevím jak dál.. odvolat se , nebude to jednáńí stejné?, děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

nic jiného Vám nezbývá, nežli se odvolat proti rozhodnutí posudkové lékařky, a to na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Do odvolání napiště, že nesouhlasíte s ukončením pracovní neschopnosti, protože Vaše zdravotní problémy přetrvávají dál, a že se domníváte, že vzhledem k délce nemoci a jejich následkům byste měla mít nárok na ID. Odvolání musíte podat prostřednictvím OSSZ, které rozhodlo o ukončení pracovní neschopnosti.

Musíte holt bojovat.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji