Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Eva
Předmět ID
Dotaz Dobrý den, mám dotaz zda je možné vydat rozhodnutí o nepřiznání ID ještě v době pracovní neschopnosti. a rovněž rozhodnutí - osoba zdravotně znevýhodněná obojí vydáno v době pracovní neschopnosti. Děkuji. A přeji hezký den.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

je to samozřejmě možné vydat rozhodnutí o nepřiznání ID  i o statutu statutu osoby zdravotně znevýhodněné v době pracovní neschopnosti. Máte možnost do 30 dnů podat námitku. Se vším Vám pomůže poradna NRZP ČR, poradnanrzp@nrzp.cz, tel: 266 753 427.

S pozdravem Václav Krása