Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Popina
Předmět ID
Dotaz

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Jen jenště dotaz, zda pokud si chci zažádat sám,tak stačí mít lékařské zprávy zajít na OSSZ vyplnit žádost a počkat na pozvání k posudkovému lékaři? Nebo je nutné řešit přes praktickéh lékaře? Ja musím ohledně ID něco s praktikem řešit? Nebo vše zařídí OSSZ? dekuji za odpověď. a pěkný den Popina

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Popino,

stačí když budete mít lékařské zprávy. Pokud však nejste delší dobu v pracovní neschopnosti (minimálně 3 měsíce) tak se obávám, že nemusíte se žádostí uspět.

S pozdravem Václav Krása