Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID

Autor Věra
Předmět ID
Dotaz Dobrý den,děkuji za odpověd.Mám na Vás ještě jeden dotaz. PID mi vzali v pros.2012 když jsem paní doktorce na duchodovém řekla že se odvolám tak mi poradila v "" abych to nedělala protože by to mohlo jít k soudu a ten by rozhodl že mám vrátit rozdíl mezi ČID a PID za dobu trvání PID to je 6let protože mě lékaři při kontrolách nadhodnocovali.Névím co si mám o tom myslet.Mužu tedy podat nové přezkoumání mého zdt.stavu v lednu 2014 a pak se podle rozhodnutí posudk.lékaře v případě zamítnutí PID bránit třeba i soudně.Moc děkuji za odpověd.Věra

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Věro,

ve Vašem případě je nejlepší, když si podáte novou žádost o PID a pokud neuspějete, tak Vám doporučuji, abyste se odvolala.

S pozdravem Václav Krása