Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ID 1

Autor vašek
Předmět ID 1
Dotaz

Dobrý den.Prosím o  radu a info.

Dne 18.4 jsem ¨podstoupil LPK.

ID mi řekla MUDr.jěště na hodbě a pak jsem šel dál .

V kanceláři běžný pruběh kontrola občanek (i mého doprovodu)

Přečtení chorob a zdělení že mohu doplnit pokud mám nějaké zprávy.Chci je předložit a v tom MUDr. odvětí žehotonezajímá a konec Jen podpis a posudku a nashle .Můj doprovod se chtěl na něco zeptat a to neměl dělat .Šílenej řev že už to říkal a že se nebude opakovat.Vše se stalo během 5 min..

Pojal jsem podezření že takové chování není normální a napsal (stížnost na MUDr,-nespokojenost s chováním Lékaře.)Následoval email že moji nespokojenost s jednáním jim nepřísluší a podstoupí vedoucímu PLK .Velkej smích protože jsem věděl že onen vedoucí je zároveň MUDr. na kterého si stěžuji.Můj doprovod i přátelé se také smějou a říkají že to není možné.Dnes už se nikdo nesměje a to pro fakt že opravdu stížnost na sebe opravdu řešil .           Je jasné že na svém chování nic špatného neshledal a jeho jednání proběhlo standadním a korektním způsobem.

Proti posudku se prý mohu odvloat ,ale i to si pan doktor pojistil v poučení že není možné se odvolat a není jiný opravný prostředek.

Tak to je má vlastná hororová kušenost .

Jen nenám tušení kdy budu něco vědět , kdo mi dá tu informaci jak velkej bude ID a od kdy ho dostanu ?

  Posudek vydán 18.4

Uznán ivnalidní od : 5.3

PN ukončena 18.5

V práci budu knčit :vyberu dovolenou pak dva měsíce průměrný plat a konec .

Děkuji za pomoc.Vašek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Vašku,

doporučuji Vám, abyste podal stížnost na MPSV ČR, odbor posudkové služby, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása