Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

id

Autor petlan jiri
Předmět id
Dotaz

PANE KRASA  -PRI POSUDKOVE KOMISI MI BYL3ST. SNIZEN NA2ST.V POSUDKU O INVALIDITE JSEM ZJISTL ZE NEBYLA KOMPLETNI ZDRAVOTNI DOKUMENTAC-VSECHNY NALEZY.JAK POSTUPOVAT.O KOLIK BUDE SNIZEN DUCHOD. DEKUJI.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petlane,

jakmile obdržíte rozhodnutí o snížení ID na II. stupeň, doporučuji Vám, abyste podal námitku proti rozhodnutí. Námitka se podává prostřednictvím okresní správy sociálního zabezpečení na ČSSZ, Křížova 25, 155 02 Praha 5. Na podání námitky máte 30 dnů od doručení rozhodnutí. Jako důvod námitky uveďte neúplnou zdravotní dokumentaci. ID v plné výši Vám bude vyplácen ještě podobu 13 měsíců.

S pozdravem Václav Krása