Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Gornatroza obou kolen 3 stupně

Autor Ales Chlebek
Předmět Gornatroza obou kolen 3 stupně
Dotaz Dobrý den! Chci se zeptat,zda mám nárok částečný invalidní důchod a nebo na ozz. Děkuji! Léčím se u svého orthopeda a chodím na rehabilitace!

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Chlebeku,

nejsem posudkovým lékařem a tak Vám nemohu přesně odpovědět. Pokud však Vaše onemocnění výrazně nesnižuje Vaše pracovní schopnosti, tak se obávám, že by Vám ID nebyl přiznán. Snad jedině byste mohl mít, že jste osobou zdravotně znevýhodněnou. 


S pozdravem Václav Krása

Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.