Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

F41.2

Autor Jarmila
Předmět F41.2
Dotaz dobrý den ,tak k těm svejm všem diagnozám mi pribyla diagnoza f41.2.a dle posudku psychyatra nejsem schopna dlouhodobě pracovního zařazení ani za zvláště zlehčených podmínek. V srpnu mi byl přiznán id 1 stupně na zmutovaný gen Teď jsem napsala námitku a připojila k tomu ještě ten posudek od psychiatra.který mám teď týden Co myslíte mám nárok na ID 3 stupně s touto novou diagnózou? Prosím odpověď na můj imejl S přáním krásného dne Jarmila

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jarmilo,

je mi to líto, ale nejsem posudkovým lékařem a tudíž nemohu posoudit zda máte nárok na ID III. stupně. Musíte počkat na rozhodnutí posudkového lékaře.

S pozdravem Václav Krása