Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Duchod stupen 2

Autor Cermak
Předmět Duchod stupen 2
Dotaz

Dobry den. Prosim Vas mam na Vas dotaz, mam CID STUPEN 2 od roku 2001, od 7 let mam chronicky zanet stredniho ucha a na leve ucho neslysim. 8 operaci za sebou a dozivotni nasladky. Chodim na ORL, mam s ucha vytoky a motani a bolesti hlavy, delaji me vyplachy a td. To vse uz mam 35 let, pracoval jsem jako sanitar a asi pul roku mam vyrezlou pletinku podle CT. Nemohu moc dlouho chodit, sedet a td. Otazka zni. Dnes jsem byl u posudkoveho lekare na Praze 3 Olsanska, kde jsem zadal o stupen 3 s duvodu mi nemoci ucha a zad, bylo me receno ze me do tretiho srupne zatim dat nemohou az po oeraci patere. Je me 42 let, jsem vlastne skoro hluchej , nesmim pracovat v chladu, zime, pruvanu, prachu a sterilnim prostredi a do toho tet ty zada!! Mam narok na 3 stupen invalidyty? A jak mam postupovat? Dekuji za brskou odpovet na muj e-mail.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Čermáku,

nejsem posudkovým lékařem a opravdu Vám nedokážu na tuto otázku odpovědět.

S pozdravem Václav Krása