Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

důchod po operaci plotýnky

Autor J.Pichnerová
Předmět důchod po operaci plotýnky
Dotaz

Dobrý den,  jsem 10 let po operaci plotýnky,od té doby pobírám část.důchod, nyní důchod I.stupně. Mám jít opět na další operaci stejné plotýnky, a chci se zeptat, zda můžu po operaci  zažádat o celý důchod.  Mám na něj nárok?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den.        J.P.

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pichnerová,

samozřejmě, že můžete po další operaci o plný invalidní důchod zažádat, včetně doložení veškeré lékařské dokumentace pro LPK. Nejsem posudkový lékař a tak nejsem schopen Vám na otázku, zda máte na PID nárok, odpovědět.

S pozdravem Václav Krása