Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Duchod

Autor Lenka
Předmět Duchod
Dotaz Dobrý den pane krása,chci se zeptat,před týdnem menzelovi diagnostika rakovina plic, nádor 4 cm.ma podstoupit operaci a protonovou léčbu, může požádat o invalidní důchod?uz teď,nebo až po operaci, děkuji za odpověď lenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lenko,

tuto věc neupravuje žádný právní předpis. Asi by bylo dobré, kdyby Váš manžel požádal o ID již dnes.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.