Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Duchod

Autor David
Předmět Duchod
Dotaz Dobrý den jsem epileptik a dostal jsem adresu na tento web od kolegy neboť dle jeho mám nárok na epilepticky důchod rád bych tedy pomoci předem děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Davide,

žádný epileptický důchod není, ale pokud máte rozvinutou nemoc, která snižuje Vaši pracovní schopnost, tak můžete požádat o invalidní důchod. Žádost se podává na Okresní správě sociálního zabezpečení, pod kterou spadá Vaše bydliště a musíte se tam osobně dostavit. Zde s Vámi bude sepsána žádost a bude vyzván k předložení zdravotní dokumentace.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.