Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Duchod

Autor Kveta
Předmět Duchod
Dotaz Já vás zdravím Vážený Pane doktore mám na vás otázku jseš 1rok po operaci prsního nádorů mbela jsem 14chemo. A33. Ozáření mnela sem důchod 3stupne a snížili my to na 1stupen je to správné a nemám uzliny děkuji za vaši odpověď a přeji pevné zdraví y, Richtrerova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Rychtrerová,

pokud se Váš zdravotní stav stabilizoval a nemáte žádné potíže, tak je to standardní postup, že je ID snížen a někdy i odebrán. Můžete podat námitku, pokud si myslíte, že ještě nejste v pořádku. Námitku musíte podat do třiceti dní od doručení rozhodnutí o snížení ID. Podává se prostřednictvím OSZV na ČSSZ, Křížová 25. 155 00 Praha 5. 


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása