Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

duchod

Autor Miroslava
Předmět duchod
Dotaz Dobry vecer.Jsem dia,4x denne na inzulinu 21 let.Pobiram CID prvniho stupne.Postupne se pridaly ,nefropatie,polyneuropatie,hypertenze,dyspepticky syndrom,mela bych nadeji zazadat o CID druheho stupne s tim,ze mi nebude odebrana jednicka?Mohla bych potom hledat lehci praci,dekuji.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Miroslavo,

nejsem posudkovým lékařem a tak na tuto otázku jde těžko odpovídat. Přesto se domnívám, že při Vašich obtížích by mělo dojít k novému posouzení.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.