Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

důchod

Autor Květa
Předmět důchod
Dotaz Vážený pane Krása, ještě mám dotaz.Když mi sníží ID 2.stupně na 1.stupeň,jak jste psal můžu přijít až o třetinu financí,pokud mi ho přiznali po roce 2010.Je to tedy i v případě když jsem měla od roku 2001 částečný ID,v roce 2010 přiznaný ID 3.stupně a v roce 2011 změněn na ID 2.stupně?Moc děkuji za odpověď.Květa

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květo,

bohužel to tak je a kdyby Vám byl snížen ID na I. stupeň, tak budete na tom finančně hůř než v dřívějším ČID, který jste měla od roku 2001.  

S pozdravem Václav Krása