Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz omožnosti přidělení ID

Autor dvořák jiří
Předmět dotaz omožnosti přidělení ID
Dotaz

 Dobrý den,chtěl bych se zeptat na možnost přidělení ID z důvodu mého onemocnění slinivky břišní. Byl jsem hospitalizován pro akutní zánět v roce 2008/celková doba byla asi 20 dní/ a v letošním roce /doba byla 10 dní/ Na CT vyšetření byl zjištěn tento nález :oproti minulému vyšetření zvětšení pankreatu,kalcifikace v parenchymu- akutní ataka chronické  pankreatitidy. V roce 1989 jsem také prodělal plombáž perf.duodenál.vředu a o dva roky později proběhla resekce žaludku B II pro recidivu duodenálního vředu.

 

Děkuji za odpověď

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dvořáku,

obávám se, že Vaše onemocnění nejsou onemocnění pro přiznání ID, ale spíše na přísné dodržování diety.

S pozdravem Václav Krása