Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz ohledně invalidního důchodu

Autor Helena
Předmět dotaz ohledně invalidního důchodu
Dotaz Dobry den mám dotaz ohledně invalidního důchodu L Jsem HLA B27 pozitivní loni v unoru jsem byla žádat o invalidní důchod jelikož muj zdravotní stav není dobrý a se zádami které mám odrovnané nemohu pracovat na 100procent mi paní na komisi rekla že mám zhubnout a žš záda bolí každého mě poslala domu a důchod zamítnut jen snížěná schopnost o 14procent bohužel na rentgenech nic zatím nemám a tudíž jsem zdrava mlada a můžu pracovat mám nějakou možnost s touto nemocí dostat alspon invaldní duchod 1stupně nebo vůbec.Dekuji moc za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Heleno,

nejsem posudkový lékař, abych dokázal posoudit Váš zdravotní stav. Můžete podat námitku proti rozhodnutí o zamítnutí žádosti. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ, který vydal rozhodnutí a adresuje se na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Lhůta pro podání námitky je 30 dní od vydání rozhodnutí. nejsem si však jistý, že uspějete.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji