Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz ohledně in.důchodu

Autor Irena Bímová
Předmět dotaz ohledně in.důchodu
Dotaz Dobrý den chtěla,bych se zeptat jak je možné že manželovi odebrali in.důch. 1stupně.Invalidní důchod bral 3 roky a je pořád na tom stejně jako pred 3 lety.Je po operaci myxomu v levé srdeční komoře a dali mu i kardiostimulator.Necítí se na to aby pracoval na plno jak před lety.Srdce mu pracuje 65% ostatni kardio.stim.Chtěla bych se zeptat jak je to možné je natom stejně jak před rokem ale důchod mu stejně odebrali.Jezdí každý rok do Prahy na kontrolu a každý půl roku na katdiologii.Prý máme čekat na rozhodnutí s Prahy čssz.A Podat odvolaní.Ale myslíme si co rozhodla komise u nás v Ústí n/L.Říkali že nesplňuje 35%,ale jen 25%.Nechápeme to jak je možné že nesplňuje když je na tom po operaci podle odborných lekařů stejně jak před rokem i před dvěma lety.Děkujeme moc za odpověď.Bímovi

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Bímová,

musíte skutečně počkat na rozhodnutí a po rozhodnutí podat námitku. Námitku musíte podat do 30 dnů od doručení rozhodnutí a poslat jí prostřednictvím OSSZ, která vydala rozhodnutí na adresu ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji