Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ OHLEDNĚ ID

Autor radek uo
Předmět DOTAZ OHLEDNĚ ID
Dotaz

HEZKÝ DEN PANE KRÁSA PROSÍM O VAŠÍ RADU.MANŽELCE BYL ODEJMUT PLNÝ INVALIDNÍ DŮCHOD V KVĚTNU .PŘED 2 ROKY 3 OPERACE KOLENE-PLASTIKA A MODELACE VAZŮ A KOLENO STÁLE NEDRŽÍ MUSÍ CHODIT V ORTÉZE A NĚKDY I O BERLÝCH.VĚK 38LET.JEJÍ ORTOPÉD JI NAPSAL DO ZPRÁVY,ŽE STAV SE BUDE ZHORŠOVAT A V BUDOUCNU VÝMĚNA KOL.KLOUBU DLE STAVU A VĚKU.VZALI JI TO CELÉ A PO KOMISI JSME SE ODVOLALI  1.6 2010 DO DNEŠNÍHO DNE I PŘES 3 URGENCE NA OSSZ V PRAZE NÁM DALI POKAŽDÉ JINÝ TERMÍN DO KDY MÁME ČEKAT NA NĚJAKÉ VYJÁDŘENÍ.MOHL BY JSTE MI LASKAVĚ PORADIT,JAK MÁM DÁL POSTUPOVAT,ABY SE MANŽELKA UŽ KONEČNĚ DOČKALA NĚJAKÉHO ROZHODNUTÍ.A ZDA MUSÍ ROZHODNOUT  V DANÉ HLŮTĚ 3 MĚSÍCŮ KTERÁ UŽ DÁVNO UBĚHLA.DĚKUJI S POZDRAVEM RADEK

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Radku,

nejste sami kdo máte problém se správními lhůtami u ČSSZ, která je zásadně nedodržuje. Tento problém jsem už řešil s panem ministrem J. Drábkem. Doporučuji podat stížnost přímo k ministrovi MPSV ČR J. Dábkovi, Na Poříčním právu 1/376, 128 02 Praha 2. Kopii stížnosti předejte na Vaší okresní správu sociálního zabezpečení.

S pozdravem Václav Krása