Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz o změně konání komise

Autor Hana Jegyináková
Předmět Dotaz o změně konání komise
Dotaz Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli si mohu zažádat o kontrolu u posudková komise v jiném městě,než chodím. V tohoto lékaře nemám důvěru a myslím si,že rozhodnutí nebylo správné. Děkuji Jegyináková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jegyináková,

můžete podat námitku, proti rozhodnutí a tam můžete uvést, že žádáte, aby posouzení bylo provedeno na jiném pracovišti posudkové služby. Požádat však o kontrolu v souvislosti s důchodem však na jiném okrese není v zásadě možné. Vždy se dodržuje územní princip.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji