Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz o získání čid

Autor robert
Předmět dotaz o získání čid
Dotaz

Dobrý den ,předem vás srdečně zdravím,chtěl bych se zeptat zda bych mohl žádat o čid ,již od dětství trpím silnou senou rýmou v posledních letech ze u mne objevilo silné chronické astma kdý jeho spouštěčem je již nepatrná zvýšená fizická aktivita ,v teplých dnech mívám i šestkrát za den astmatický záchvat ,beru několik léků a pravidelně chodím na vakcíny ,jsem delší dobu nezaměstnaný a práci si hledám pouze sezoní a brigádní od doktora mám napsaný že nomohu vykonávat svou původní profesi stavební tesař vzhledem k velké prašnosti na stavbách ,proto se vás chci zaptat zdali mám nárok na částečný invalidní důchod a jestly ano jak mám dál ve věci postupovat .děkuji Robert 42let

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Roberte,

požádat  ČID můžete vždycky, bylo by dobré, kdyby Vám jej doporučil Váš ošetřující lékař.

S pozdravem

Václav Krása