Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz o moznosti prispevku na koupi auta

Autor tvrznikova alena
Předmět dotaz o moznosti prispevku na koupi auta
Dotaz prosim vas mam dva sznove kteri maji dedicnou nemoc fascioscapulohumeralni dystrofii svalstva syn 30 let to ma i v nohach velmi spatne se pohybuje muze chodit jen po rovine a s obtizemi bez pomoci nevstane mladsi ma prukaz ztp 14 let ma zatim postizeny jen ruce meli bychom narok na koupi auta ale starsi na nove nemame penize a kam se mam obratit dekuji za odpoved s pozdravem tvrznikova alena

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Tvrzníková,

dojděte si na odbor sociální péče Vašeho města. Pokud žijete všichni v jedné domácnosti tak tam Váš 30 letý syn může požádat o jeden příspěvek na nákup motorového vozidla a Vy můžete požádat o příspěvek za mlašího syna.

S pozdravem Václav Krása