Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na postup odvolaní

Autor lada levai
Předmět dotaz na postup odvolaní
Dotaz

Dobry den,prosim o vysvětlení at neudělam nějakou chybu,mam po operaci srdce mam novou chlopen,ted mam dostat i kardiostimulator proto že to není vpořadku dostal sem přiznaní invalidity 2 stupně trvale poškození 60 procent ale mně se to nezda ten kardiostimulator mi davají když o tom ještě komise nevěděla,ani sem na žadne komisi nebyl rozhodli jenom podle předběžnych vysledku i když sem byl pořad ve stavu léčby což mi velice vadí a myslím si že bych měl mít 3 stupen invalidity,již před operaci sem měl ZPS,a myslím si že nebrali v potaz celkoví zdrevotní stav a nevim jestli to ma cenu se odvolavat nebo ne a když ano tak co tam musí byt hledal sem vzoz odvolaní ale našel sem jenom potup při odebraní nebo zmenšení invalidity nikoli postup proti posudku o invaliditě předem děkuji za odpovět s uctou ladalevai

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Levai,

samozřejmě máte možnost požádat o III. stuopeň invalidity. Výdy však vzniká určité nebezpečí v tom, že posudková komise může také snížit stupeň invalidity. Nedokážu Vám v této věci poradit, musíéte se rozhodnout sám.

S pozdravem Václav Krása