Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na postup

Autor zdenka
Předmět dotaz na postup
Dotaz

Dobrý den, mám dotaz. Je možné, když můj zdravotní stav je horší a posudkový rozhodnul, že jsem nadále, invalidní. Abych průběžně, odesílala zprávy o mém zdravotním stavu, posudkovému lékaři? Myslím tím, sama od sebe, aníž bych byla vyzvána posudkový, lékařem? Můj lékař, tam neposlal všechny zprávy. Navíc jsem tam měla napsané, že jsem obézní. Nikdy jsem nebyla obézní. Měřím, 146 a vážím 52kg. Je mi 51let a jsem v přechodu. Děkují za odpověď. Zdenka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zdeno,

Vaši zdravotní dokumentaci průběžně posílat nemusíte, tato dokumentace se posílá až na vyžádání posudkového lékaře.

S pozdravem Václav Krása