Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na odvoláni

Autor Lucie
Předmět dotaz na odvoláni
Dotaz Dobrý den,pane Kráso. Chtěla jsem se zeptat zda-li byste mi neporadil jak napsat správě odvoláni Na CSSZ Ve věci vracení částečného invalidního duchodu,který mi byl odebrán.Na základě posudkoveho lékaře,který spochybnil lékařské zprávy a výsledky MR LS páteře .Děkuji a přeji pěkný den. Lucie Steiniglova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucie,

v případě ID se podává námitka, kterou musíte podat do 30 dní od doručení rozhodnutí o odebrání ID. Námitka se podává prostřednictvím OSSZ, ale musíte jí adresovat na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Do námitky stačí napsat číslo rozhodnutí, Vaše nacionále a dále, že podáváte námitku proti odebrání ID, protože Váš zdravotní stav nebyl objektivně posouzen. K tomu přiložte lékařské zprávy.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz.