Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz k ID

Autor Josef Hufnagl
Předmět dotaz k ID
Dotaz

Dobry den, predem meho dotazu Vas chci pozdravit  a podekovat za cinnost kterou delate. Muj dotaz smeruje do oblasti lekarska posudkova sluzba. Mam ID 1 stupne pro DMO a muj zdravotni stav se nadale zhorsuje a na zaklade doporuceni meho neurologa jsem si pozadal o zvyseni meho stupne ID..

Muj dotaz je prisla mi pozvanka na jednani k LPS a chci se zeptat jak toto jednani probiha a co tam po me budou chtit? Dekuji moc za odpoved     

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Hufnágle,

především doporučuji, abyste se určitě jednání komise účastnil. Je možné, že se Vás budou dotazovat co všechno si dovedete udělat, možná Vám řeknou, abyste něco zvedl, udělal. Pokud se budete maximálně snažit jim vyhovět, tak nemusíte se svojí žádostí o zvýšení ID uspět. Na tyto věci si dejte pozor. Bude dobré když Vás bude doprovázet asistent.

S pozdravem Václav Krása