Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz k duchodu

Autor eliska
Předmět dotaz k duchodu
Dotaz dobry den pred mesicem jsem vam psala do poradny ze mi byl priznan duchod tretiho stupne na ocni chorobu, ale psala jsem otazku ze mi v roce 2012 zamitli duchod tretiho stupne a po te jsem nekolikrat zadala ale bez uspechu,az nyni mi to uznali poradil jste mi ze se mam podat zalobu proti rozhodnuti z roku 2012 protoze mi mel byt uznan id uz tenkrat nebo uz i z mladí, podala jsem zalobu ale dnes mi prislo do schranky dopis ze soudu a vnem je tohle: soud vyzyva me abych soudu sdelila kdy mi bylo napadene rozhodnutí doruceno, ale ja soudu se zalobou posilala i kopii rozhodnutí proti kteremu podavam zalobu co mam na dopis odpovedet dekuji

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Eliško,

nezbývá Vám nic jiného, než soudu poslat opět kopii rozhodnutí, ale zároveň napsat, kdy Vám rozhodnutí bylo doručeno, což je jiná doba, než doba platnosti rozhodnutí, která je uvedena na dokumentu. Někdy mnohou rozhodovat i dny.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji