Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz délky důchodu

Autor Jana Kholová
Předmět dotaz délky důchodu
Dotaz

V roce 2009 mě byl piznán plný invalidní důcod.Jsem po operaci pátere.Mám v bederní páteri implantát a jsem na pevno zafixovaná šrouby.Chci se zeptat,kdyz měl tento důchod byl k 1.9.2009 priznán na jak dlouho a kdy mě čeká další posudková komise.Lékar zdělil,az po trech letech.Jeto pravda?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kholová,

na tuto otázku Vám nemohu odpovědět. Správní orgán může pozvat příjemce PID ke kontrole v případě, že má pocit, že došlo ke změnám zdravotního stavu.

S pozdravem Václav Krása