Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Mirek
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den pane Kráso.Byl my odebrán PID.a změněn na 2.stupen.a chci se zeptat,zkusím se odvolat a potřebuji informaci zda přezkoumání zdravotního stavu probíhá u stejné ČSSZ.a  u stejného lékaře.a zda je potřeba znova dokumentace zdravotního stavu.Díky za odpovězení a pěkný den.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Mirku,

nelze přesně odhadnout kdo bude hodnotit zdravotní stav při podání námitky. K námitce nemusíte posílat novou zdravotní dokumentaci, pouze, pokud by došlo k změně zdravotního stavu. Pokud nejste s posudkovým lékařem spokojen, můžete proti němu podat stížnost.

S pozdravem Václav Krása