Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Říčařová Marcela
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den,od roku 2010 mám přiznaný čid 1 sts tím,že kontrola již není stanovena.V roce 2001 jsem měla operci bederní páteře,v roce 2008 operaci karpalů na obou rukou,nyní recidíva.Nález na krční páteři(5až7mm).V listopadu 2011 operovaný loket epicondylitis lateralisa a čeka mě ještě operace epicondylitis medialis.Chci si požádat o plný invalidní důchod,ale bojím se,že mi seberou ten co mám,jak se říká na pořád.Mám to zkusit,nebo je to bez šance?Ve všech lékařských zprávách má napsáno,že při chronickém přetěžování hrozí recidiva.Děkuji za odpověd a přeji hezký den.Říčařová Marcela

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Říčařová,

nejsem posudkovýn lékařem, ale pokud se Váš zdravotní stav opravdu výrazně nezhoršil, tak byste asi neměla pokoušet osud. Samozřejmě, že záleží na Vás jak se rozhodnete.

S pozdravem Václav Krása