Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Dáša
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den pane doktore,

jdu ke komisi a chtěla bych se zeptat na postup,kdyby nastala situace,že mi I.stupeň odeberou.Musím asi zprávu podepsat a nemá cenu se tam nějak přít.Nebo můžu něco ovlivnit ještě na místě?Vždycky to už bylo rozhodnuto předem,takže předpokládám,že další postup je námitka.Tu píšu sama nebo za pomocí svého praktického lékaře?Nebo nějaký právník?V paragrafech se moc nevyznám.Děkuji za Váš čas a přeji hezký den.Dáša

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Dášo,

na jednání komise nic nemůžete ovlivnit. Po doručení rozhodnutí o odebrání ID máte 30 dní na podání námitky. Ta se podává prostřednictvím Vaší OSSZ na ČSSZ.

S pozdravem Václav Krása