Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor jiri
Předmět dotaz
Dotaz Dobry den preji pane Krasa, rad bych vedel co znamena, tato povinnost, kterou jsem obdrzel k rozhodnuti od CSSZ ,cituji:OPRAVNENY NEBO JINY PRIJEMCE DAVKY DUCHODOVEHO POJISTENI JE POVINEN PISEME OHLASIT CSSZ DO 8 DNU SKUTECNOSTI ROZHODNE PRO TRVANI NAROKU NA DAVKU,JEJI VYSI A VYPLATU., Dekuji Vam pane Krasa za odpoved Jiri

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jiří,

formulace o tom, že příjemce je povinnen nahlásit do 8 dnů jakoukoliv změnu je pouze formální věcí a vztahuje se na skutečnost, kdybyste se například zázračně vyléčil. Námitka, tak jak jste ji popsal, je dostačující.

S pozdravem Václav Krása