Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Květuše
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den mám dotaz jsem od dětství astmatička v roce asi 2003 mi byl přiznán částečný invalidní důchod v roce 2007 mi ho odebrali protože se mi trochu zdravotní stav zlepšil , od té doby jsem na ůřadu práce. Letos 6.8.2011 jsem onemocněla z bolestmi rukou , nohou a bolesti krční páteře po vyšetření mi v čera 18.10.2011 bylo zděleno že mám polyarttikulární artritidu typu RA RF posit. Budu mít opět nárok na invalidní důchod ? Je mi 46 let  děkuji za odpověď  Květa

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Květuše,

na tuto otázku Vám neumím odpovědět. nejsem posudkový lékař. Doporučuji Vám podat žádost i invalidní důchod, tím budete posouzena posudkovou komisí a uvidíte zda Vám bude přiznán.

S pozdravem Václav Krása