Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Andrea
Předmět Dotaz
Dotaz

Dobrý den mám na Vás jeden dotaz od dětství mám skoliozu pateře před 12 lety jsem utrpěla uraz při kterém jsem měla třištivou zlomeninu právé stehenní kosti tím se mi zkrátila končetina 0 1,5 cm, mám problémy se zády které mi hodně bolí .samozřejmě neschopenky nemám mohla bych být doma pořád,Je možné si požádat o invalidní duchod 1 stupně.? A je naděje na jeho přiznání nebo musí člověk rok marodit a potom si zažádat?Děkuji Andrea

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Andreo,

na Vaší otázku nedokážu přesně odpovědět, nejem posudkový lékař. Domnívám se, že podáním žádosti nic nezkazíte a ani nic neriskujete.

S pozdravem Václav Krása