Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor Sylva
Předmět DOTAZ
Dotaz Dobrý den, mám takovýto dotaz: na základě podané žaloby k soudu o nepřiznání ID III.STUPNĚ byl můj zdravotní stav přezkoumán PK MPSV, tato komise mě V ROCE 2009 určila 50% pokles prac.schopností, před podáním žaloby jsem byla v ID I.STUPNĚ pokles prac.schopností 45%, obdržela jsem pouze rozsudek soudu o zamítnutí ID III.stupně, poté ale už nedošlo k přeřazení ID DO II.stupně, žádné rozhodnutí od ČSSZ UŽ JSEM NEOBDRŽELA,prosím o radu jak mám dále postupovat, a jestli mám nárok na doplatek důchodu V PŘÍPADĚ ŽE BY MI TENTO BYL ZVÝŠEN. Děkuji VÁM.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Sylvo,

doporučuji Vám tuto situaci konzultovat s poradnou NRZP ČR, poradna@nrzp.cz, tel. 266753427. Je to složitá situace.

S pozdravem Václav Krása