Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Horká Jana
Předmět dotaz
Dotaz

Pane Kráso,

děkuji za odpověď na můj dotaz.Jelikož nedovedete posoudit zda bederní a krční páteř se posuzuje dohromady nabo každá zvlášť,prosím o nápovědu,kde bych mohla zjistit jak to ve skutečnosti je.Doufám.že to nezáleží na náladě posudkového lékaře.

Předem děkuji. 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Horká,

tento dotaz Vám může odpovědět´pouze posudkový lékař. Mohla byste vznést dotaz na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha. Jinak opravdu nevím kdo by Vám mohl v této věci poradit.

S pozdravem Václav Krása