Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Lenka Černíčková
Předmět Dotaz
Dotaz

Předem mého dotazu Vám přeji krásné a pohodové Vánoce a Všechno nejlepší do Nového roku.    Prosím o radu, jsem toho času na nemocenské a k 15. prosinci 2010 jsem si podala žádost o invalidní důchod, a nevím jestli mám zrušit nemocenskou, nebo pokračovat dále, než mi příjde vyjádření  důchodu.          Předem  Vám velice děkuji za odpověď.       

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Černíčková,

přeji Vám také všechno nejlepší do nového roku. Doporučuji Vám, abyste dosud neukončovala PN a počkala až do přiznání ID.

S pozdravem Václav Krása