Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor šárka
Předmět DOTAZ
Dotaz Pane Krása, mám se dostavit kE STEJNÉ LPK, KTERÁ MI ZAMÍTLA pid , a to kvůli námitce pro nepřiznání PID, KTEROU JSEM PODÁVALA čssz v Praze. Je to logické aby ta samá komise řešila tuto věc,kterou již jednou zamítla podle to bude střet zájmů a znovu bude v mém případě pokračovat boj s větrnými mlýny. I KDYŽ BY SE MOŽNÁ JEDNALO O JINÉHO POSUDKOVÉHO LÉKAŘE, který by toto hodnotil, pořád se to děje pod jednou střechou ČSSZ V DANÉM MĚSTĚ, JE JASNÉ ŽE TITO LÉKAŘI ,KTEŘÍ SEDÍ POD JEDNOU STŘECHOU JSOU ZCELA URČITĚ SPOLČENI A TOTO HODNOCENÍ ZŘEJMĚ OPĚT NEBUDE OBJEKTIVNÍ,dĚKUJI VÁM ZA ODPOVĚĎ.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šárko,

myslím, že nemáte úplně přesné informace. O Vaší námitce bude rozhodovat ústředí ČSSZ. ČSSZ si musí k Vaší námitce vyžádat stanovisko LPK, která rozhodla o nepřiznání PID. Můžete vznést námitku proti zaujatosti posudkového lékaře, aby Vám byl přidělen jiný.

S pozdravem Václav Krása