Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ

Autor VLADKA
Předmět DOTAZ
Dotaz

Dobrý den,měla  bych k vám dotaz,léčim se abulantně na psychiatrii uživala jsem silná antidepresia 1 rok ,byla jsem i hospitalizována v nemocnici, nyni mě každy měsic predepisuji jiné antidepresiva a ma opět do nemocnice na léčbu.Dále se lečim s páteří ,ráda bych věděla jestly si mužu zažádat sama o in. duchod děkuji za odpověd      Vladka

 

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Vlaďko,

je samozřejmé, že si sama můžete o ID požádat. Bylo by velmi dobré, kdybyste vše doložila lékařskými zprávami a také doporučením Vašeho ošetřujícího lékaře.

S pozdravem Václav Krása