Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor zdenka
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den.Včera jsem byla na klp tam mi přiznali důchod stupen 1.Kdy se mám jít nahlásit na UP.Jestli potřebuji rozhodnutí z Prahy,nebo mi za týden příjde doklad o jednani s posudkové.Nyní nemám žádný doklad o doložení čast.důchodu.Děkuji za odpověd.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Zdenko,

do evidence uchazečů o zaměstnání se můžete přihlásit kdykoliv. Po obdržení rozhodnutí o přiznání ID I. stupně tuto skutečnost nahlásíte na Úřadu práce. Tím by Vám teoreticky měla být věnována větší péče při shánění vhodného zaměstnání.

S pozdravem

Václav Krása