Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor okoun jan
Předmět dotaz
Dotaz dobry vecer chtel jsem se zeptat dostal jsem CID 19.11 2009 od komise jsem dostal jen rekomandaci a ja jsem si nasel praci k memu postizeni ale narazil jsem na problem ze me nemuzou zamestnat protoze nemam rozhodnuti o duchodu z prahy tak jsem se chtel zeptat kdyz bych prijel do prahy na cssz jestli me ho tam vydaji mam o tuhle praci velky zajem a zamestnavatel tez ale nevime jak tuhle situaci vyresit tak se obracim na vas s velkou prozbou potrebuji to misto obsadit hned mel jsem nastoupit v pondeli ale vse je jinak zamestnavatel zamestnava jen invalidy a ja jinou praci zatim nemohu vykonavat ponevadz mam po operaci srdce.v soucasne dobe jsem bez prijmu a chtel jsem jit do prace at mame aspon nejaky prijem nez se vse vyridi a nakonec nemohu nastoupit nikam dekuji za kladne vyrizeni jan okoun sumperk

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Okoune,

obávám se, že osobní návštěvou na ČSSZ nic nevyřídíte, a to bez telefonické domluvy s konkrétní pracovnicí, která Váš důchod vyřizuje. Doporučuji proto nejprve si vše telefonicky domluvit.

S pozdravem

Václav Krása