Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz

Autor Kopcová Blanka
Předmět Dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása.. Mám ještě jeden dotaz.. Ptala jsem se vás na to zpětně doplacení cid.. Nakonec to dopadlo špatně a paní z důchodového mi volala že si ty dva roky doplatit nemůžu, že to nejde vyměnit za úřad práce.. Přijde mi to nelogicke, že si ty roky co mi chybí doplatit nemůžu.. Můžete mi prosím vás odpovědět na tento problém?. Děkuji Kopcova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kopcová,

doporučuji Vám, abyste požádala o píšemné stanovisko OSSZ, protože telefonáty nic neznamenají. Dále bych potřeboval kopii rozhodnutí. To vše mi pošlete na adresu v.krasa@nrzp.cz. Dám vše prozkoumat  právníků.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása