Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Křelina
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den,

jsem invalidní ve III. stupni. budou mi posuzovat invaliditu. Kdyby došlo ke snížení stupně, je proti tomuto možnost odvolání? Křelina V.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Křelino,

pokud by Vám byl snížen stupeň ID, tak můžete do 30 dní od doručení rozhodnutí o snížení důchodu, podat námitku, která se podává prostřednictvím Vaší OSSZ, ale adresuje se na ČSSZ, Křížová 25., 155 00 Praha 05.Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása