Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Jiří Pejsar
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den, již jsem Vám psal, jen mám změnu. byl jsem 3.týdny na NUDZ psychiatrii v Praze-Klecany a zažádal jsem si opět o invalidní důchod se středné těžkou depresí. MUDR.Iva Hanková specialistka na ortopedii mne opět "uzdravila" od stolu, v záznamu LPS/2019/226-UL-CSSZ mám 20% s tím, že napsala týden léčby na psychiatrii, nenapsala ani tu středně těžkou depresi, natož další nálezy, podle mne se ani do tabulek podle kterých se hodnotí ani nepodívala, protože v tabulkách jsem si našel a mám něco přes 45.% To že by měla mít nějakou atestaci doktorce neberu, nepříjmám její rozhodnutí a kdybych při odchodu z budovy nepotkal přítele, byl bych v tom lepším v nemocnici, šel jsem totiž pod kola autobusu, který přijížděl, takže škoda v tom, že doktorka bude mít zase čisté spaní,až se opět zhroutim doufám, že nikoho nepotkam a nikdo mi nezabrání vběhnout pod velký kola

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pejsare,

 nezbývá Vám nic jiného než-li podat námitku proti zamítnutí Vaší žádosti o ID. Do námitky napište, že nesouhlasíte s rozhodnutím LPS, protože púosudkový lékař nevzal v úvahu všechny okolnosti Vaše zdravotního stavu. Námitku musíte podat do 30-ti dnů od doručení rozhodnutí o zamítnutí žádosti. Námitka se podává prostřčdnictvím Vaší OSSZ na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.