Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz.

Autor Klarka
Předmět Dotaz.
Dotaz Dobry den .Je mi 20.let od svich 24.let jsem nosila corzet .Mam skoliozu prvniho sgipne .Mohu zadat o invalidni důchod Pokud bych ho měla priznany od kdy mi by ho vyplaceli mislim datum?

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kláro,

pokud Vám skolioza nebrání sehnat zaměstnání a výrazně neovlivňuje možnost získání zaměstnání, tak bohužel byste na invalidní důchod neměla nárok.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.